Klamki

klamki od Origami Design

KLAMKI OLIVARI

Jeśli szukasz salonu z pięknymi klamkami Olivari w Rumi, Redzie, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Kosakowie, Mostach lub we Władysławowie Origami Design ma to czego potrzebujesz!

Oferujemy klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych najlepszych polskich oraz europejskich producentów. Dobrze dobrana klamka do drzwi z elementu typowo użytkowego zaczyna pełnić również funkcję estetyczną, stając się niejako „biżuterią” drzwiową. 

W naszej ofercie mamy także klamki producentów takich jak VDS, Infinity Line, DnD, Enger/Aprile oraz AXA.

Nowoczesne klamki – Gdańsk

Jednym z trendów we współczesnym projektowaniu klamek jest minimalizm i ergonomia. Proste, geometryczne kształty oraz oszczędność dekoracji sprawiają, że takie klamki doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza. Projektanci coraz częściej dbają o to, by były one łatwe w obsłudze dla osób w różnym wieku oraz o różnych potrzebach. Popularne są modele z antypoślizgowymi powierzchniami oraz zabezpieczeniami przed przypadkowym otwarciem drzwi przez dzieci. Popularne stają się także klamki współpracujące z oprogramowaniem typu Smart Home.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów nowoczesnych klamek, drzwi wewnętrznych i drzwi wejściowych w Gdańsku. Jeśli planujesz wymianę drzwi lub budujesz dom, skontaktuj się z nami.

Najlepsi dostawcy

katalogi producentów

Najlepsi dostawcy

klamek