Deski drewniane

Podłogi od Origami Design

podłogi drewniane

Szukasz salonu z podłogami drewnianymi w Rumi, Redzie, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Kosakowie czy Wejherowie? U nas znajdziesz piękne parkiety, drobne jodełki klasyczne, piękne jodły francuskie, długie i szerokie deski. Nasze podłogi drewniane nadają się do montażu na posadzki z ogrzewaniem podłogowym. W Origami Design znamy się na podłogach drewnianych, jak mało kto! Dobrze dobrana podłoga drewniana nadaje wnętrzu unikalnego charakteru, jest ponadczasowa i na pewno bardzo się wyróżnia.

W naszej ofercie mamy podłogi drewniane renomowanych marek, takich jak: Prestige Decor, Barlinek, Wicanders, Tarkett, Venifloor, Marchewka.

Wszystkie podłogi drewniane z naszej oferty mogą zostać profesjonalnie zamontowane przez naszych wykonawców! Przy zakupie desek drewnianych z usługą montażu, Twoje zakupy będą tańsze aż o 12%. Na montaż podłóg drewnianych dajemy aż 2 lata gwarancji, a wszystko poprzedzone profesjonalnym pomiarem posadzek u Klienta. 

Nowością w naszej ofercie są podłogi drewniane hybrydowe oraz fornirowane, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najlepsi dostawcy

katalogi producentów

Najlepsi dostawcy

desek drewnianych