Tynki dekoracyjne

Dekoracje ścienne od Origami Design

tynki dekoracyjne

Jeżeli szukasz nietuzinkowych i eleganckich tynków dekoracyjnych w pobliżu Rumi, Redy, Gdyni, Gdańska, Sopotu, Kosakowa i Wejherowa w Origami Design znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama całkowicie ekologicznych, strukturalnych farb dekoracyjnych, które dzięki zastosowaniu specjalnych technik dekoracyjnych tworzą na ścianie wspaniały trójwymiarowy efekt designerski. Firma Oikos, której produkty sprzedajemy eksportuje na cały świat włoski styl i wzornictwo – Italian Design Decorative Style By Oikos. Jej credo brzmi 100% Made in Italy i kojarzone jest z najbardziej prestiżowymi projektami architektonicznymi we Włoszech i na świecie. Materiały wolne od formaldehydu, dające nieskończone możliwości faktury i formy podczas wykańczania wszystkich powierzchni i urządzania wnętrz. Piękne próbki efektów ściennych do obejrzenia w naszym salonie sprzedaży w Rumi. 

Wszystkie towary z naszej oferty mogą zostać profesjonalnie zamontowane przez naszych wykonawców! Przy zakupie z usługą montażu towary są tańsze aż o 12%. Na montaż dajemy 2 lata gwarancji, wszystko poprzedzone profesjonalnym pomiarem ścian u Klienta.

Najlepsi dostawcy

tynków dekoracyjnych