Tapety

Dekoracje ścienne od Origami Design

Tapety ścienne

Jeśli szukasz salonu z szeroką ofertą tapet ściennych w okolicy Rumi, Redy, Gdyni. Kosakowa,, Gdańska, Sopotu lub Wejherowa, Origami Design to miejsce dla Ciebie! W naszej ofercie oprócz klasycznych tapet z powtarzalnym wzorem znajdziecie również realistyczne fototapety, tapety produkowane na dany wymiar, idealnie dopasowane do danego pomieszczenia, a także designerskie murale

Współpracujemy z renomowanymi producentami takimi jak np. Rasch Wallpaper, Emil&Hugo, DoubleRoom, Muance. Skupiamy się głównie na unikalnych wzorach drukowanych na wymiar na wysokiej jakości materiałach. W poszczególnych kolekcjach spotkać można motywy botaniczne i tropikalne, wzory zwierząt oraz geometryczne kształty, projekty do industrialnych i współczesnych wnętrz.

Wszystkie tapety ścienne z naszej oferty mogą zostać profesjonalnie zamontowane przez naszych wykonawców! Przy zakupie z usługą montażu towary są tańsze aż o 12%. Na montaż dajemy 2 lata gwarancji, wszystko poprzedzone profesjonalnym pomiarem ścian u Klienta.

Najlepsi dostawcy tapet ściennych

katalogi producentów

Katalog Double Room

Katalog Double Room

Katalog tapet Double Room
Najlepsi dostawcy

tapet ściennych